Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71
  1. #41

    Domyślnie

    oo! Gorący temat. ! będzie milion stron ... !

  2. #42

    Domyślnie

    rzeczywiście warto by było w takich wątkach wymagać od wpisujących - informacji czy posiadają sprzęt czy znają go tylko ze słyszenia?
    Pod wpływem forum mamy coraz więcej ekspertów od D800/600.
    Dla nie wtajemniczonych napiszę, że czyszczenie matrycy na mokro jest równie łatwe jak naładowanie akumulatorów czy zgranie plików do komputera. Z tą różnicą, że trwa znacznie krócej.
    Kiedyś wysłałem zakupioną używaną lustrzankę (nie Nikona) na czyszczenie komory, lustra i matrycy do autoryzowanego serwisu. Aparat wrócił w gorszym stanie niż go wysłałem. Prawie udało się go doprowadzić do porządku dopiero za drugim podejściem. Zapłaciłem sporo kasy. Ok 800zł. Od tamtej pory matryce, matówkę i lustro czyszcze sobie sam.
    W D800 zdarzyło mi się to jeden raz.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    oo! Gorący temat. ! będzie milion stron ... !
    Więcej wypowiedzi niż posiadaczy...
    PS Obejrzałem trochę Twoich zdjęć z "CLICK" - dziewczyny są rewelacyjne!!
    Żaneta jest wspaniała!
    PS PS A gdzie kurz i olej?
    Ostatnio edytowane przez jo44 ; 16-01-2014 o 01:32

  4. #44

    Exclamation

    Cytat Zamieszczone przez Karrampuk Zobacz posta
    Od tamtej pory matryce, matówkę i lustro czyszcze sobie sam.
    W D800 zdarzyło mi się to jeden raz.
    Mozesz polecic sprzet do tej operacji?
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karrampuk Zobacz posta
    rzeczywiście warto by było w takich wątkach wymagać od wpisujących - informacji czy posiadają sprzęt czy znają go tylko ze słyszenia?
    Pod wpływem forum mamy coraz więcej ekspertów od D800/600.
    No niestety, teoretykow to mamy coraz wiecej
    Wiele razy bylo juz to poruszane i efektow zadnych. Potem pisza na podstawie wiedzy czytanej, jaki to D800 bubel
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  6. #46

    Domyślnie

    Najgorsze jest to, że rzeczy nieistotnie, nie mające żadnego wpływu na działanie aparatu a tym bardziej na jakość zdjęć dorastają tu do rangi usterek dyskwalifikujących to body do czegokolwiek.
    I tak jak piszą przedmówcy, nawięcej lamentu sieja osoby nie posiadające tego body i wpisujące kolejny BUBEL Nikona ;(.
    No cóż taka chyba przypadłość jest portali internetowych + typowe dla Polaka ponarzekać.

    Tomek

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tot1977 Zobacz posta
    Najgorsze jest to, że rzeczy nieistotnie, nie mające żadnego wpływu na działanie aparatu a tym bardziej na jakość zdjęć dorastają tu do rangi usterek dyskwalifikujących to body do czegokolwiek.
    I tak jak piszą przedmówcy, nawięcej lamentu sieja osoby nie posiadające tego body i wpisujące kolejny BUBEL Nikona ;(.
    No cóż taka chyba przypadłość jest portali internetowych + typowe dla Polaka ponarzekać.

    Tomek

    A ty przepraszam jakiej narodowości? Bo narzekasz jak Polak

  8. #48

    Domyślnie

    orelob ja narzekam ?? eeeee ja jestem zadowolony

  9. #49

    Domyślnie

    Narzekanie na narzekanie to ukryta opcja polska

  10. #50

    Domyślnie

    Mój d800 jest chyba popsuty nic w nim nie grzechocze, nie chlapie olejem, punkty AF nawet te skrajne trafiają bez błędnie..
    Coś z nim nie tak pewnie to wina Nikona, bo taka zła firma jest...
    Pzdr.
    D800 , D810 N 50/1.8|N 14-24 |N 24-70 | N 70-200VRII | Zenitar 16 fish | SB910,SB600

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •