Szukaj
LG i plazma to nie jest dobre połączenie, szczególnie jeżeli chodzi o najtańsze modele. Teściowa ma taki wynalazek i jakość obrazu jest fatalna, przynajmniej jak porównuje do swojego 4 letniego Panasa.
Plazmy zaczynają się od 42 cali, chociaz kiedyś chyba panas robił jakieś 37.
jak chcesz przyzwoita plazme to musisz wydać przynajmniej 2 tys.
.
| D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |
Nie będę dyskutował, bo się nie znam na telewizorach. Mam tylko porównanie między moją plazmą a kilkunastoma LCD czy tam LED'ami rodziny i znajomych (chyba tylko ja mam plazmę). Przy tym samym sygnale (najczęściej NC+) jakość obrazu na moim biednym LG bez full hd bije te led'y/LCD na głowę (inne telewizory też do 2 tys.). Nie wiem czemu tak jest, ale obraz na LCD wydaje mi się... "sztuczny"? Nie wiem jak to inaczej nazwać.
5D, 28 1.8, 17-35 2.8-4, 50 1.4, 85 1.8
.
| D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |
Info juz było podawane w tym temacie. Plazmy się słabo sprzedają i Panasonic wycofuje się z ich produkcji. Niestety sprzedawcy wciskają wszędzie i wszystkim cudowne ledy.
Najlepsze modele to te z oznaczeniem ZT, później VT, GT, ST.....
Ostatnio edytowane przez qualin ; 13-12-2013 o 14:54
.
| D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |
Skontaktuj się z nami