Chodziło Ci, że nie jest linią prostą bo jest 'prostą' płaszczyzną?
Ja używam centralnego bo tylko taki mam, przy kadrowaniu z głową nic nie ucieka nawet przy najmniejszej głębi ostrości (oczywiście jeśli coś się porusza 'zdecydowanie' to kadrowanie zwykle muszę robić w postprocesie) ale z centralnym da się żyć, trzeba tylko uważać, żeby kadrując nie pochylać puszki tylko ją przesunąć, wtedy wszystko wychodzi idealnie ostre.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami