Witam. Jakich uzywacie trybow,punktow af w swoich puszkach. Uzywam d7000 mam ich tam 39, ale tak naprawde w 99% uzywam srodkowego, nawet mniej czasu zajmuje mi przekadrowanie, niz latanie kwadracikiem po wizjerzeW jakich sytuacjach nie powinno uzywac sie punktu srodkowego, albo lepiej go unikac? Panowie inzynierowie jednak po cos stworzyli tyle tych punktow zwlaszcza w modelach serii dxxx, oswieci mnie ktos?
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami