FB Było teraz czytam i widzę że nie jestem sam z tymi problemami. Swojego czasu nawet to działało jako tako od czasu kiedy się pojawiła opcja płacenia oraz reklamowania sprawa się rypła. Lubię mam sporo lecz ciągle mi ubywa i nie sadze by codziennie ktoś mi odlubił! Nie płacę to widzi tylko 300 osób jak zapłace to nawet i 6tyś lecz nie przekłada się to za bardzo na kliknięcia oraz komentarze na taką ilość. Wiem zależy od tematu lecz nie możliwością jest by cienko przybywało laików kiedy mówi o tobie 146tyś!!! osób i nie przybywa lubię. A jak nic nie robię to przybywa.
To na logikę jest jakieś matactwo, biorą kaskę za coś czego nie ma i manipulują lubię!
Jestem mocno obrażony na FB!!! Dla mnie to totalna lipa.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami