ja też mam kilkunastu znajomych którzy polubili moją stronę a ciągle mogę im wysyłać zaproszeniaPolubili dawno temu i za pierwszym razem myślałem ze moze odlajkowali, ale w końcu dwóch mi napisało że czemu ciągle im wysyłam zaproszenia jak od 100 lat mają polubioną stronę. rzecz pojawila sie jakieś 3-6miesięcy temu i ciągle ci sami bez zmian
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami