Ludzie odbierają telefony w miejscach publicznych i dość głośno mówią (tak ze nie sposób nie słyszeć) o faktach, podają nazwiska i inne dane, o które tak się martwią przesyłając droga np. mailowa.
Nie raz zdarzyło mi się słyszeć jak ludzie, których nie znam, rozmawiają o osobach, które znam osobiście, o faktach o których nie miałem pojęcia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami