Każdy sprzęt się starzeje i to z roku na rok szybciej (częściej pojawiają się nowe modele) a najnowszy nie zawsze znaczy najlepszy (rozpatrujemy konkretny przypadek). Oczywiście dla mnie obojętnie co kupisz jednak jeśli miałbym coś doradzać to nie skreślałbym D90, który jest konstrukcją naprawdę dopracowaną. Każdy sprzęt kiedyś zmienisz a najlepiej dobierać go do swoich możliwości i potrzeb a nie na zasadzie "lepiej mieć tą funkcję bo może kiedyś się przyda". D7000 to konstrukcja dyskusyjna i taką już pewnie pozostanie a D7100 to ciągle nowość i jeśli ma identyczną matrycę jak D5200 a Ty będziesz miłośnikiem filmowania to możesz mieć problem z hot pixelami. To tylko przykład ale napewno warto o tym wszystkim pomyśleć przed zakupem.Z innego punktu widzenia dlaczego odrzucam zakup d90 gdyż nie chcę tym razem kupować starzejącego się już sprzętu tylko po to by użyć go jako przystanku przejściowego do lepszego sprzętu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami