Szukaj
U nas jeszcze nie. Na świecie właśnie wchodzi. Wszystko fajnie tylko cena zaporowa. Na wejściu 450$. Żale i uwagi a także kilka wykresów tutaj
No i drogie samo ciałko "szósteczki".
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Czy ja wiem czy drogie, za 2700 już widziałem na alle..., a taki om-d czy x-e1 to bliżej 4k za korpusik.![]()
Nie porównuj wartości materiałowej i jakości wykonania om-d, e-x1 do nex6. Nex6 w odróżnieniu od swoich poprzedników (nex-3/5/n) to plastik-fantastic.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Ja tam wolę obudowy z tworzyw sztucznych. Nie tylko sprzęt jest lżejszy i odporniejszy na upadki (pochłanianie energii kinetycznej przez obudowę z ABS chroni elementy wewnętrzne przed naprężeniami - wymiana ewentualnej pęknietej obudowy przeważnie jest tańsza niż rozwalonej płyty głównej) ale też barwione tworzywo lepiej trzyma kolor - nie będzie blachą świecić po paru latach niechuchanego użytkowania.
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
Pewnie Ameryki nie odkryłem i już gdzieś na forum był podany link do tego testu ale warto go wg mnie przypomnieć:
http://www.stevehuffphoto.com/tag/nex-6/
Gościu zaprezentował kilka zdjęć wykonanych kitem 16-50 i zaskoczyły mnie one pozytywnie, szkoda, ze pogoda jemu nie dopisywała bo chętnie zobaczyłbym zachowanie szkła w lepszym świetle ale sample po obróbce są jak najbardziej akceptowalne.
ps. nie chce ktoś Canjuna S100 w b.dobrym stanie![]()
Jest też kilka kadrów z 35 1.8. A sam kit 16-50, hmm... małe te zdjęcia, ale chyba daje radę, zwłaszcza w połączeniu z 35 byłby to fajny, lekki wypadowo urlopowy zestaw.
Skontaktuj się z nami