Close

Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 504

Wątek: NEX 6 - hit?

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Siemianowice
    Posty
    215

    Domyślnie NEX 6 - hit?

    Zbliża się wielkimi krokami, może wypadałoby więc założyć stosowny wątek. Kilka linków z kraju i świata:

    http://www.swiatobrazu.pl/sony-nex-6...zej-27206.html
    http://www.sonyalpharumors.com/sr5-t...he-mini-nex-7/
    http://www.engadget.com/2012/08/03/s...-connectivity/

    Jeżeli będzie to coś w stylu 5N z wizjerem, ogólnie podobnej obudowie do NEX-7 to chyba będzie kredyt u mnie..

  2. #2

    Domyślnie

    Jak wyjdzie to podyskutujemy, z plotkami nie ma sensu dyskutować.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Plotki, czy nie, o czym tu dyskutować, kolejny nex i tyle...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #5

    Domyślnie

    polityka sony jest trochę wku......, jednak . Brakuje obiektywów do dslr, w nexach rajskiego wyboru też brak , a ani wypuszczają kolejne dwa korpusy - kicha
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Siemianowice
    Posty
    215

    Domyślnie

    ja mam nadzieję, że razem z 6tką i nową piątką wypuszczą też kilka obiecanych od dłuższego czasu obiektywów..

  7. #7
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frytek Zobacz posta
    ja mam nadzieję, że razem z 6tką i nową piątką wypuszczą też kilka obiecanych od dłuższego czasu obiektywów..
    Marzenia ściętej głowy.

  8. #8

    Domyślnie

    Piszą, że ma pojawić się 16-50/2,8 OSS + 11-18/3,5-4,5 + 35/1,8
    Jakby to było przyzwoite optycznie to system nex robi się bardzo interesujący.
    Osobiście coraz intensywniej patrzę na niego i kusi mnie aby wyzbyć się całego nikona. Trochę duży i ciężki ten majdan, szczególnie podczas wyjazdów
    nic...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Osobiście coraz intensywniej patrzę na niego i kusi mnie aby wyzbyć się całego nikona. Trochę duży i ciężki ten majdan, szczególnie podczas wyjazdów
    ależ te bezlusterkowce namieszały w wielu głowach
    ale to dobrze, przynajmniej raźniej sie czuję, bo z początku sprzedając lustro miałem wrażenie, że tylko mnie tak natchnęło
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  10. #10

    Domyślnie

    Jakby nie było jest to już opcja, którą można śmiało rozważyć.
    Matryce w tych maleństwach są już bardzo przyzwoite kwestia już tylko szklarni.
    Taki 16-50/2,8 ze stabilizacją w połączeniu z matrycą N5 to już ciekawa propozycja, oczywiście o ile szkło będzie dobre optycznie i w rozsądnej cenie
    Póki co jedynie szklarnia, a w zasadzie jej brak nieco mnie odstrasza od realizacji mojego szalonego pomysłu. Naleśnik 16 jest z tego co piszą taki sobie, kit jak to kit, natomiast nie wiem jak 18-200 wygląda. Trochę mnie jego rozmiary odstraszają bo burzy to moją koncepcje kompaktowego sprzętu.
    Ale poczekamy mam czym pstrykać
    nic...

Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •