Close

Strona 57 z 73 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #561

    Domyślnie

    Mi jak dropnął jeden unikat zaraz po wejściu patcha to tak teraz totalna cisza.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  2. #562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    Mi jak dropnął jeden unikat zaraz po wejściu patcha to tak teraz totalna cisza.
    To nie wiem. Ja mam średnio jeden na 1,5h. Piszę średnio, bo dziś nie było żadnego, a grałem ok. 3-4h, za to wczoraj wypadły chyba 4, ale wszystkie mogę wyrzucić, bo nawet za 10k nie pójdą.

  3. #563

    Domyślnie

    Nie gram często. Przeważnie w weekendy. I chyba mam pecha do unikatów. Skończyłem poziom koszmar. Pokonałem Mahde na poziomie piekło i nic... cisza. Zero unikatów. Nie liczę wody tęczowej
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  4. #564

    Domyślnie

    Mnie już na niskich poziomach trafiały się legendy. Właśnie kończę doprowadzać ostatnią klasę (padło na łowcę demonów) do 60-tego poziomu i przed 60-ką znalazłem około pięciu przedmiotów. Niestety masa jest trudna do sprzedania za rozsądne pieniądze - czytaj bezużyteczna. Na poziomie 60-tym można chyba lepiej żyć ze sprzedaży przedmiotów rzadkich niemalże. Dopóki Magic Find (MF) wraz z poziomem nie są na znacząco wyższym pułapie. Niestety wielu klasom ciężko biegać z wysokim MF i dawać sobie dobrze radę. Pewną alternatywą jest zwiększony poziom potworów. Niestety brak publicznych gier tego typu ogranicza na razie rozgrywkę w silnej wersji. Ale przyznam, że moje postaci na razie jeszcze są zbyt słabe i tak - więc może z czasem poziomowania i nabierania "mocy", zapoznam na tyle spore grono znajomych, że uda się stworzyć jakąś drużynę na zwiększony Poziom Potworów.
    Aha, jestem na początku zabawy, ale znalazłem jeden przedmiot z zestawu (zielony). Przydał się znajomemu barbarzyńcy, choć nie ma najlepszych statystyk.
    Krótko mówiąc regularne znajdowanie czegoś co można sprzedać powyżej 200k złota wymaga znacznego MF.
    Jak na razie podoba mi się ekonomia w grze. W miarę rozsądnymi nakładami można się dozbroić do egzystowania na poziomie 4 aktu, ale dalej trzeba już szukać samemu i poziomować postać. Nie wiem jeszcze na ile czasochłonne będzie zdobycie powiedzmy 40-50 poziomu mistrzowskiego (paragon level), na którym różnica w znajdowaniu ciekawych dóbr, powinna być już zauważalna.

  5. #565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Jak na razie podoba mi się ekonomia w grze. W miarę rozsądnymi nakładami można się dozbroić do egzystowania na poziomie 4 aktu, ale dalej trzeba już szukać samemu i poziomować postać. Nie wiem jeszcze na ile czasochłonne będzie zdobycie powiedzmy 40-50 poziomu mistrzowskiego (paragon level), na którym różnica w znajdowaniu ciekawych dóbr, powinna być już zauważalna.
    Na forum BN osoba, która ma 100 poziom twierdziła, że zajęło jej to ok 700h-750h.

    Ja mam przegrane 350h gry jedną postacią i mam 31 poziom mistrzowski. Nie pamiętam dokładnie ile miałem godzin gry przed nabijaniem paragonów, ale na pewno powyżej 250h.

  6. #566

    Domyślnie

    Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
    Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...
    Ostatnio edytowane przez login_87 ; 08-11-2012 o 08:54

  7. #567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
    Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...
    Bardzo, bardzo mało, spokojnie można grać - ja mam LTE i wprawdzie nie kontrolowałem tego nigdy dokładnie, ale sprawdzałem czy nie ssie 'za dużo' i stwierdziłem, że jest zadziwiająco ekonomiczne.
    Może w weekend będę miał chwilę to sprawdzę dokładnie.

  8. #568

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
    Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...
    Sprzedałem to cacko co jest wyżej za ok. 115mln bo trafiło do mnie niecałe 100mln. Na razie mało gram i się zatrzymałem na 31 paragonie. No i licytuję dwie rzeczy, buty (Raki) i Źródło, ale z tego co widzę, to te 100 mln na te dwie rzeczy mi nie wystarczy

    A do lutego będę mało grał teraz, a może i dłużej, bo podpisałem umowę na projekt poza godzinami pracy, więc po powrocie do domu będę miał "nadgodziny".

  9. #569

    Domyślnie


    Znalazłem odpowiedź
    - 26 min 15 sekund

    Zbadana cała mapa Pola niedoli

    Transfer
    - Upload: 1,08 MB
    - Download: 3,97 MB

  10. #570

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Transfer
    - Upload: 1,08 MB
    - Download: 3,97 MB
    No całkiem ładnie to jest zrobione.

Strona 57 z 73 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •