Nie tyle pokręciłem matematykę, co nazewnictwo mnie dobija i tu się mylę.
Co do tego, że z elity zawsze wypada żółty przedmiot to nie jest prawda. Ale zdarza się to wyjątkowo rzadko. Co więcej być może dotyczy to jedynie poziomów niższych niż inferno, bo nie pamiętam czy na inferno też to mi się zdarzało. Mimo, że na normalnym poziomie biegam na SP10 i z maksymalnym MF, czyli tak w sumie około trzy razy większym niż na inferno na SP0.
W każdym razie widać tu jakiś dodatkowy mechanizm, który albo zwiększa samo prawdopodobieństwo ponad miarę, albo ma na stałe określone pewne wartości. W każdym razie nie wygląda to na zwyczajne dodanie 75% za NV.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami