Close

Strona 56 z 73 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #551

    Domyślnie

    Mam problem.... zablokowali mi konto:/ Probowalem zmienic haslo i powinni mi przyslac jakis kod sms ale nic nie dostaje. Jakis pomysl co zrobic??

  2. #552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Mam problem.... zablokowali mi konto:/ Probowalem zmienic haslo i powinni mi przyslac jakis kod sms ale nic nie dostaje. Jakis pomysl co zrobic??
    Ale jak to Ci zablokowali? Dzwon do supportu polskiego.

  3. #553

    Domyślnie

    Bede dzwonil za dopiero od 11:30 pracuja. Niewiem dlaczego zablokowali. Chcialem sei zalogowac na forum tylko ze nie do siebie z domu i wyskoczyl mi komunikat:/ Probowalem zmienic haslo ale nie przysylali mi hasla na telefon. Po jakiejsc godzinie przyszly mi 3 sms z tym samy haslem. Chcialem zmienic jeszcze raz ale wyskoczyl komunikat ze bylo za duzo nieudanych prob. Teraz znowu moge sprobowac zmienic haslo ale znowu nie przysylaja mi hasla:/ dupa....

  4. #554

    Domyślnie

    Jupi dziala.... Zadzwonilem i odblokowali w ciagu minuty. Zablokowali mi przez to ze probowalem sie zalogowac z innego komputera (IP). Niestety sms nie dochodza poniewaz zmienialem operatora i to podobno stwarza jakis problem i smsy dochodza z opoznieniem.

  5. #555

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Jupi dziala.... Zadzwonilem i odblokowali w ciagu minuty. Zablokowali mi przez to ze probowalem sie zalogowac z innego komputera (IP). Niestety sms nie dochodza poniewaz zmienialem operatora i to podobno stwarza jakis problem i smsy dochodza z opoznieniem.
    Super, bo miałem ci pokazać, co znalzłem :d Jest już na aukcjach

    1. Znów Lacunia, ale tamta co się sprzedała za 20mln była dużo lepsza, ta nie pójdzie nawet za 100k.
    2. Schemat na najlepszy rubin. Wart ok 6mln chyba. Ale raczej się go naukczę
    3. Dwuręczna legenda Na aukcji, nie chce mi się teraz szukać jak się nazywała.

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Chcialem sei zalogowac na forum tylko ze nie do siebie z domu i wyskoczyl mi komunikat:/
    Ja się loguje na forum nie z domu, więc o co chodzi? Próbowałeś się zalogować do gry z innego IP czy tylko na forum?
    Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 31-10-2012 o 13:43

  6. #556

    Domyślnie

    Tylko forum z innego IP i konsultant mi powiedzial ze to przez to...

    Ja ostanio tez znalazlem 2reczna legende i DPS skacze mi o 15k ale spadaja mi resy ( bo wtedy niestety juz bez tarczy) i blok. Mimo tego ze kryty wchodza mi nawet po 400k z gniewem berserkera to gine duzo czesciej i chyba musze pozostac przy mojej starej broni.

  7. #557

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Tylko forum z innego IP i konsultant mi powiedzial ze to przez to...
    .
    Ok, może dlatego, że ja mam Token, to mogę z innego IP, bo token jest tu priorytetem.

  8. #558

    Domyślnie

    Chyba tez bede musial zainwestowac bo tel z androidem nie posiadam...

  9. #559

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Chyba tez bede musial zainwestowac bo tel z androidem nie posiadam...
    No ja mówię o tokenie na tel Tylko, że ja na iPhone'a.

  10. #560

    Domyślnie

    Dziś znalazłem takie coś Z tego co patrze, to ceny kształtują się powyżej 100mln. Ciekawe czy tylko tak stoją sobie na AH czy ktoś za tyle, to kupuje.


Strona 56 z 73 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •