Close

Strona 60 z 120 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #591
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krawkol Zobacz posta
    Witam serdecznie. Mam pytanie do posiadaczy tego obiektywu tj. 70-300 VR. Czy w Waszym przypadku, po podpięciu obiektywu do aparatu, występuje drobny luz pomiędzy bagnetem a mocowaniem korpusu (tzn obiektyw można obrócić względem korpusu o około 0.5 - 1mm )? Czy jest to normalne zjawisko? Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
    U mnie tego zjawiska nie ma. Żadnych luzów. Obiektyw siedzi twardo w jednej pozycji.

  2. #592

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xmaniekx Zobacz posta
    swider: Jak masz to zapodaj jakieś sample ze swojego obiektywu. Chętnie pooglądam

    z góry dzieki


    Prosze bardzo Robione na 300mm i czasie 1/1000 z reki, ale strasznie wialo i rece mi chodzily niemilosiernie, dlatego troszke podostrzalem w PSie. Pozdrawiam
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #593
    Szopen77
    Gość

    Domyślnie

    Kilka sampli po delikatnej obróbce:

    1.300mm , 1/50 , VR-on F5.6 ISO200

    2.300mm , 1/80 , VR-on F7.1 ISO200

    3.230mm , 1/320 , VR-on F5.6 ISO200


    Co Wy na to ?

  4. #594

    Domyślnie

    Sadysta!
    pieskowi tak ogonek uciac!

    czemu tylko to takie drogie szklo w Europie?!
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  5. #595
    Szopen77
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marusek Zobacz posta
    Sadysta!
    pieskowi tak ogonek uciac!

    czemu tylko to takie drogie szklo w Europie?!
    Proszę nie zwracać uwagi na kadry i technikę fotki na szybko strzelane

  6. #596

    Domyślnie

    Hehehe nooo wlasnie...
    a bo widzisz, przypomnialem sobie dzis, ze aparat sluzy do robienia zdjec a nie testow.
    Dawno czegos porzadnego nie zrobilem... ekhhhh
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  7. #597
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta


    Prosze bardzo Robione na 300mm i czasie 1/1000 z reki, ale strasznie wialo i rece mi chodzily niemilosiernie, dlatego troszke podostrzalem w PSie. Pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez Szopen77 Zobacz posta
    Kilka sampli po delikatnej obróbce:

    1.300mm , 1/50 , VR-on F5.6 ISO200

    2.300mm , 1/80 , VR-on F7.1 ISO200

    3.230mm , 1/320 , VR-on F5.6 ISO200


    Co Wy na to ?
    Dzieki wielkie! Teraz jestem w 100% zadowolony z zakupu
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  8. #598

    Domyślnie

    tak swoją drogą to zabawne jest kupowanie szkieł "na cudze fotki" HI HI HI

  9. #599

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shadoow Zobacz posta
    A jak sie maja wlasciwosci optyczne do nowego 55-200 VR? Jest on o polowe tanszy, a taki zakres (do 300mm) nie jest wszystkim potrzebny. wie ktos tjak tam dziala AF, VR i optyka? Dobrze by bylo, gdyby komus udalo sie zrobic porownanie.
    Jest ktos w stanie napisac cos na ten temat?

  10. #600

    Domyślnie

    Podobno jest wolniejszy od 70-300 i nie tak ostry. Czytałem taką opinię na tym forum, ale nie pamętam gdzie.
    No kusi to szkiełko, chyba zastąpię tym stary, plastikowy 80-200. Mam prośbę czy możecie zrobić zdjecie np. sylwetki na ogniskowej 200 i 300 z kilkunastu metrów?
    D70s

Strona 60 z 120 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •