Szukaj
Sadysta!
pieskowi tak ogonek uciac!
czemu tylko to takie drogie szklo w Europie?!
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
Hehehe nooo wlasnie...
a bo widzisz, przypomnialem sobie dzis, ze aparat sluzy do robienia zdjec a nie testow.
Dawno czegos porzadnego nie zrobilem... ekhhhh
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
tak swoją drogą to zabawne jest kupowanie szkieł "na cudze fotki" HI HI HI
Podobno jest wolniejszy od 70-300 i nie tak ostry. Czytałem taką opinię na tym forum, ale nie pamętam gdzie.
No kusi to szkiełko, chyba zastąpię tym stary, plastikowy 80-200. Mam prośbę czy możecie zrobić zdjecie np. sylwetki na ogniskowej 200 i 300 z kilkunastu metrów?
D70s
Skontaktuj się z nami