Close

Strona 58 z 120 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #571

    Domyślnie

    jak mi się miło zrobiło kiedy takie coś nad moim blokiem przeleciało -nie musiałem polować na lotnisku


  2. #572
    jaari
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    jak mi się miło zrobiło kiedy takie coś nad moim blokiem przeleciało -nie musiałem polować na lotnisku

    Widzę, że kolega z południowej strony miasta... Bo ja z Radogoszcza
    Pozdrawiam.

    Co do 70-300 VR to napiszę tylko to - mam go od dzisiaj (Hesja !!!) i w dalszym ciągu szukam szczęki na dywanie... Wszystko na ten temat. Może bokeh nie za bardzo, ale ostrość i szybkość ostrzenia jest powalająca.
    Ostatnio edytowane przez jaari ; 30-04-2007 o 21:43

  3. #573

    Domyślnie

    ale czasem AF potrafi się zgubić i przelecieć cały zakres

  4. #574
    D300 + MBD10 + D80 + MBD80 + F 85/1,4 + N AF 50/1,8D + N AF-s 35/1,8 + N AF 24/2,8 [bez D] + N 70-300VR + N 18-70 + SB 600

  5. #575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lightman Zobacz posta
    ale czasem AF potrafi się zgubić i przelecieć cały zakres

    chyba nie miałeś sigmy 70-300 APO DG tam się dopiero AF w chowanego bawił )
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  6. #576

    Domyślnie

    Oooo matko. OK, przeczytałem wszystkie 58 stron (gigantyzny temat) i cóż - kupię to szkiełko na pewno

  7. #577

    Domyślnie

    zwiększ ilość postów na stronie a liczba ich spadnie do 15 zaledwie a szkiełko do oka pasuje

  8. #578

    Domyślnie

    A jak sie maja wlasciwosci optyczne do nowego 55-200 VR? Jest on o polowe tanszy, a taki zakres (do 300mm) nie jest wszystkim potrzebny. wie ktos tjak tam dziala AF, VR i optyka? Dobrze by bylo, gdyby komus udalo sie zrobic porownanie.

  9. #579
    Szopen77
    Gość

    Thumbs up

    Witam , po przeczytaniu tego tematu zdecydowałem się na zakup tego szkiełka. Dziś odebrałem i nie mogę wyjść z podziwu !! Jakość wykonania, praca autofokusa no i w efekcie końcowym jakość zdjęć po prostu rewelacja. Jak tylko wyjadę w teren i "ustrzelę" coś konkretnego to od razu sie podzielę.

    pozdrawiam

  10. #580

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Mam pytanie do posiadaczy tego obiektywu tj. 70-300 VR. Czy w Waszym przypadku, po podpięciu obiektywu do aparatu, występuje drobny luz pomiędzy bagnetem a mocowaniem korpusu (tzn obiektyw można obrócić względem korpusu o około 0.5 - 1mm )? Czy jest to normalne zjawisko? Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Strona 58 z 120 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •