Juz za miesiac go kupuje![]()
Szukaj
Juz za miesiac go kupuje![]()
Kurde, Fatman, z ręki to zdjęcie? Dla mnie bomba!! Aaa, ja chcę mieć ten obiektyw!!!
Dlaczego BODY a nie korpus...?
z rękiobiektyw jest bardzo przyjemny -zastanawiam się jak bardzo dostał by po pupie gdyby mu zapodać TC 1.7 ?
![]()
musze sie pochwalic, ze juz go posiadam i podzielam zdanie, ze jest to naprawde dobre szkielko.
P.S.
Fatman zdjatko bomba
[edit]
"zastanawiam się jak bardzo dostał by po pupie gdyby mu zapodać TC 1.7 ?"
Bardzo chetnie zobaczyl bym rezultat tego 'klapsa' z 1.7![]()
Ostatnio edytowane przez swider ; 26-04-2007 o 23:49
przyłączam się wymierzania razów z TC 1.7..... bardzo interesujące.... czy VR da radę i AF czy pociągnie
Witam. Zerknijcie tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=20356 Pozdrawiam T_P_
spoko czytałem ten wontek, lecz interesowałoby mnie zestawienie w nikkorowym TC
dzięki za linka![]()
Skontaktuj się z nami