1,7 dużo.. jak już max 1,4 ale to też może być zbyt wiele
Szukaj
3. jest swietna!
Coraz bardziej sie do niego przekonuje![]()
D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy
@krawkol - zdjecia bardzo fajne, zwlaszcza #3
Juz od dawna mam ten obiektyw w planach, a wczoraj mialem okazje pierwszy raz przebadac go organoleptycznie
Test zaliczony pozytywnie
Mysle ze najpozniej w czerwcu bede mogl podpiac go na dobre do body![]()
D300 | 17-55/2.8 | 50/1.8 | SB 800 | 4GB SanDisc Extreme III | LOWEPRO Micro Trekker 200
Ja juz sie umowilem z ciotka ze mi go wysle z USA
mysle ze tak jak Boger pod koniec czerwca juz go sobie przypne, a pozniej moze jakies d2h![]()
D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy
Fatman, fota z samolotem i księżycem wymiata. Nawet nie spodziewałem się, że 300-ką tak można sfocić księżyc. Co do ptaków to kowalik i kos![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
że to drugie to kos, wiedziałem -nawet podpisałem SR-71 w nawiązaniu do super fotek samalotów, które można podziwiać w tym wątku (SR-71 "Blackbird" czyli właśnie Kos) -ale za Kowalika dzieki, takiego ptaszydła jeszcze na swojej drodze nie spotkałemCo do ptaków to kowalik i kos![]()
No udał ci się ten SR-71. Ten obiektyw coraz bardziej mnie zadziwia. Trzeba będzie go potestować.
Skontaktuj się z nami