Close

Strona 57 z 120 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #561

    Domyślnie

    1,7 dużo.. jak już max 1,4 ale to też może być zbyt wiele
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #562

    Domyślnie

    Po przeczytaniu między innymi tego wątku zdecydowałem sie na zakup tego obiektywu. Jest naprawdę świetny. Poniżej wklejam trzy zdjęcia zrobione nim w warszawskim zoo:
    1.
    2.
    3.
    pozdrawiam

  3. #563
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    3. jest swietna!

    Coraz bardziej sie do niego przekonuje
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  4. #564

    Domyślnie

    W piątek kupiłem TEN obiektyw. Jest wart każdej złotówki.
    Naprawdę polecam.

    1. kaczuszka


    2. motocyklista ( trochę ostrości zjadła kompresja )


    3. kwiaty w dosyć ciemnym kościele

  5. #565

    Domyślnie

    @krawkol - zdjecia bardzo fajne, zwlaszcza #3

    Juz od dawna mam ten obiektyw w planach, a wczoraj mialem okazje pierwszy raz przebadac go organoleptycznie
    Test zaliczony pozytywnie

    Mysle ze najpozniej w czerwcu bede mogl podpiac go na dobre do body
    D300 | 17-55/2.8 | 50/1.8 | SB 800 | 4GB SanDisc Extreme III | LOWEPRO Micro Trekker 200

  6. #566
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Ja juz sie umowilem z ciotka ze mi go wysle z USA
    mysle ze tak jak Boger pod koniec czerwca juz go sobie przypne, a pozniej moze jakies d2h
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  7. #567

    Domyślnie

    mało światła było a ptaszysko nie mogło usiedzieć spokojnie (dlatego leciutko nieostre) -co to za gatunek ?


    a tu klasyczny SR-71 .............troszkę mokry


  8. #568

    Domyślnie

    Fatman, fota z samolotem i księżycem wymiata. Nawet nie spodziewałem się, że 300-ką tak można sfocić księżyc. Co do ptaków to kowalik i kos
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  9. #569

    Domyślnie

    Co do ptaków to kowalik i kos
    że to drugie to kos, wiedziałem -nawet podpisałem SR-71 w nawiązaniu do super fotek samalotów, które można podziwiać w tym wątku (SR-71 "Blackbird" czyli właśnie Kos) -ale za Kowalika dzieki, takiego ptaszydła jeszcze na swojej drodze nie spotkałem


  10. #570

    Domyślnie

    No udał ci się ten SR-71. Ten obiektyw coraz bardziej mnie zadziwia. Trzeba będzie go potestować.

Strona 57 z 120 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •