I najgorsze jest to, ze tak bylo prawie w kazdym biegu...
Szukaj
I najgorsze jest to, ze tak bylo prawie w kazdym biegu...
Dwa brazy nam wpadly! Klepacka i Miarczynski!![]()
Jak na razie Lewandowski kwalifikuje się do finału 800m jako quickest looser. Zobaczymy czy to się utrzyma po 3 półfinale.
UPDATE: i niestety nie zobaczymy Polaków w finale. W trzecim półfinale Solomon był szybszy i to on jako quickest looser przechodzi dalej.
Ostatnio edytowane przez GeparD ; 07-08-2012 o 21:18
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Szczerze mówiąc to bieg Kszczota bardziej mi się podobał. Lewandowski wyglądał jakby strasznie cierpiał w tym biegu![]()
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
No i obaj do domu... eh.. bezpośredni konkurent Rudishy...
Zamiast rzutu dyskiem, cholera BBC pokazuje skoki wzwyż.
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
No to BBC oszczędziło Ci rozczarowania. Małachowski piąty![]()
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Skontaktuj się z nami