wczoraj ogladalem mecz BRA-USA i musze przyznac, ze to nie byla ta Brazylia, ktora zazwyczaj sie oglada. cos mi sie wydaje, ze po wygranym meczu 3:0 z Rosja poprostu zabraklo im siel na kolejny dobry mecz. Bulgarzy i Amerykanie bez porazek, Polska i Brazylia maja po jednej we wczesniejszej fazie turnieju. czyzby slabsze mecze dopiero przed BUL i USA? mam taka cicha nadzieje![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami