E tam gadanie.
Za 200 chciałoby się więcej, a nie odgrzewany kotlet
Gdybym dał za tą grę 70zł to mniej bym psioczył.
Swoją odinstalowałem, ładnie zapakowałem wszystko w kartonik i jak znajdę czas to sprzedam z kontem, bo wracać do tego gniota nie zamierzam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami