Ty twierdzisz, że jest inne/nowe, a ja twierdzę, że w wielu przypadkach ta inność/nowość jest pozorna.Nie kończą się. Po prostu nie widzę sensu takiego gadania. Odniosłem się do tego, że JEST INNE! A ty na podstawie tego wyciągasz wnioski o sensie tych punktów. DIablo 3 jest INNE i to jest fakt. To przedstawiłem w punktach komuś kto twierdzi, że NIC NOWEGO NIE MA. Jest i to dużo i o tym pisałem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami