Close

Strona 22 z 38 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 377

Wątek: IO

  1. #211

    Domyślnie

    No i nie skoczyła..
    Ciężary też słabiutko.

  2. #212
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Uff nareszcie przełamana ta padaka

  3. #213

    Domyślnie

    Mamy brąz Janikowskiego i Bartłomieja Bąka
    Ostatnio edytowane przez mycza ; 06-08-2012 o 21:18

  4. #214
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Co za pierdoła pas mu sie odpioł he he he

  5. #215
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mycza Zobacz posta
    Mamy brąz Janikowskiego i Bartłomieja Bąka
    Bonka, Panie! Bonka!
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  6. #216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Bonka, Panie! Bonka!
    Ups , chociaż na chwilę zapomniałem o siatkarzach...

  7. #217

    Domyślnie

    Ważne że wpadły dwa krążki
    Szkoda Dołęgi, ale cóż, taki jest sport.

  8. #218

    Domyślnie

    Włosi na czwartym miejscu i wpadają na USA. Co to się porobiło w naszej grupie.
    Zupełnie nie wiadomo na kogo stawiać w ćwierćfinałach. Co najwyżej powątpiewam jednak w awans Argentyny do najlepszej czwórki. A reszta jest możliwa.
    Na Olimpiadzie się zdobywa bardzo dużo punktów do rankingu. I one zostają na 4 lata. Co prawda potem tylko w pewnym procencie, ale jednak to co teraz się zarobi mocno ustawi ranking.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 06-08-2012 o 23:34
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #219
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    No fakt, Argentyna trafia na ten sam zestaw co my (do podziału), ale ja bym ich nie skreślał, oni grają nieobliczalną siatkówkę, i kto wie co może się zdarzyć. Oczywiście faworytami nie będą, ale ja tam im kibicuję.
    Za to kiepsko widzę szanse Włochów, Amerykanie są strasznie mocni, i dla mnie to jest faworyt do złota, no chyba że trafią na Polaków. I teraz serio piszę, bo jeżeli Polacy wejdą do 1/2, to będzie oznaczać, że w 1/4 pokonają Rosję albo Brazylię, a to już nie w kij dmuchał. Z duetu Bułgaria - Niemcy ciężko wskazać faworyta, chyba jednak Bułgarzy mają lekką przewagę, ale Niemców nie można lekceważyć.
    Co by nie mówić, ćwierćfinały zapowiadają się naprawdę ciekawie, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo naprawdę lubię siatkówkę
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  10. #220
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    Siatka siatką a tu Argentyna stawia opór USA w kosza, świetny mecz. Argentyna przegrywa jednym punktem do przerwy.
    ...

Strona 22 z 38 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •