Close

Strona 21 z 38 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 377

Wątek: IO

  1. #201
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Ja tam uważam, że nie ma co patrzeć na to, co było do tej pory, bo tak naprawdę to niczego nie wiemy, poza tym że nam nie szło tak jak powinno.
    Ale to się może nagle zmienić, przecież całkiem niedawno ograliśmy Włochów po bardzo dobrym meczu. Nagle nam zaskoczy i już jest miód.
    Trzeba tylko przysiąść, przeanalizować dotychczasowe mecze, uspokoić się i zacząć grać to co się potrafi. No i jeszcze bym zmienił rozgrywającego, bo nie ukrywam, że za cały ten chaos jaki panuje na boisku w naszej drużynie obwiniam Żygadłę. Trudno o pewność siebie jak się co chwilę atakuje na potrójnym bloku albo jest się wrzuconym w siatkę czy też wyrzuconym za antenkę. Oczywiście nie jest tak cały czas, ale zdarza się to o wiele za często. Warto jeszcze dodać, że o wiele za mało gramy środkiem, a przy naszych środkowych to kopalnia punktów, no i dodatkowo odciąża skrzydła. Myślę, że taki stary wyga i profesor jak Zagumny, lepiej sobie poradzi i przede wszystkim zachowa spokój.
    I nie ma co płakać, trzeba kciuki trzymać i wierzyć, lamenty na nic się nie zdadzą.

    A prztyczek w nos dla Włochów, to zawsze frajda, dla mnie przynajmniej.
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Ja tam uważam, że nie ma co patrzeć na to, co było do tej pory, bo tak naprawdę to niczego nie wiemy, poza tym że nam nie szło tak jak powinno.
    Ale to się może nagle zmienić, przecież całkiem niedawno ograliśmy Włochów po bardzo dobrym meczu. Nagle nam zaskoczy i już jest miód.
    Trzeba tylko przysiąść, przeanalizować dotychczasowe mecze, uspokoić się i zacząć grać to co się potrafi. No i jeszcze bym zmienił rozgrywającego, bo nie ukrywam, że za cały ten chaos jaki panuje na boisku w naszej drużynie obwiniam Żygadłę. Trudno o pewność siebie jak się co chwilę atakuje na potrójnym bloku albo jest się wrzuconym w siatkę czy też wyrzuconym za antenkę. Oczywiście nie jest tak cały czas, ale zdarza się to o wiele za często. Warto jeszcze dodać, że o wiele za mało gramy środkiem, a przy naszych środkowych to kopalnia punktów, no i dodatkowo odciąża skrzydła. Myślę, że taki stary wyga i profesor jak Zagumny, lepiej sobie poradzi i przede wszystkim zachowa spokój.
    I nie ma co płakać, trzeba kciuki trzymać i wierzyć, lamenty na nic się nie zdadzą.

    A prztyczek w nos dla Włochów, to zawsze frajda, dla mnie przynajmniej.
    Fajnie, że Ty chociaż wierzysz...

    Ja na razie chyba mam dość oglądania siatkarzy, za bardzo się denerwuję...

  3. #203
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mycza Zobacz posta
    Fajnie, że Ty chociaż wierzysz...

    Ja na razie chyba mam dość oglądania siatkarzy, za bardzo się denerwuję...
    Spoko, będę wierzył za nas obydwu Ale tylko w ćwierćfinale, dalej radź sobie sam
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    ... Trzeba tylko przysiąść, przeanalizować dotychczasowe mecze, uspokoić się i zacząć grać to co się potrafi. No i jeszcze bym zmienił rozgrywającego, bo nie ukrywam, że za cały ten chaos jaki panuje na boisku w naszej drużynie obwiniam Żygadłę ...
    O Anastazim mówiono, że nie rotuje składem. Okazuje się co innego. Gdy mamy tak fajną ławkę rezerwowych jest OK. Ale ... drużyna powinna być idealnie zgrana, więc chyba teraz przesadzono. A już rotacje na rozegraniu - kiepsko to widzę. Nie wiedział na jakiego konia postawić. Teraz może się to zemścić. Aaaa. Wkurzony jestem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Spoko, będę wierzył za nas obydwu Ale tylko w ćwierćfinale, dalej radź sobie sam
    Ja nie wierzę w te ''dalej''
    Jacek dobrze prawi w swoim ostatnim poście...

  6. #206

    Domyślnie

    Andrzeju, ale co Ty czy ja możemy zrobić poza wkurzaniem się? Ja się strasznie denerwowałem patrząc na dzisiejszy mecz, ale poza trzymaniem kciuków nic nie mogłem zrobić. To od nich wszystko zależy. Jaki kraj taka reprezentacja.

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Andrzeju, ale co Ty czy ja możemy zrobić poza wkurzaniem się? Ja się strasznie denerwowałem patrząc na dzisiejszy mecz, ale poza trzymaniem kciuków nic nie mogłem zrobić. To od nich wszystko zależy. Jaki kraj taka reprezentacja.
    Nic nie możemy zrobić, nie wiem tylko dlaczego nasi siatkarze nie chcą medalu IO... Po dzisiejszym spotkaniu, można odnieść takie wrażenie, bo gdyby to był zespół klasy USA, Rosji, Brazylii, Bułgarii o itp., to inna sprawa.

    Reprezentacja jest na pewno lepsza, niż nasz kraj... Zależy też, co masz na myśli to pisząc???

  8. #208

    Domyślnie

    Mam na myśli niedoinwestowanie sportu, braki w wyszkoleniu młodzieży i to w większości dziedzin. Tym bardziej szacunek dla tych którzy coś zdobywają.

  9. #209

    Domyślnie

    Siatkarze plażowi też odpadli z dalszej gry... Oni chociaż pokazali dziś j...a

  10. #210
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    No teraz pokazał Marcin Niedołega A i Pani Rogowska też skoczy ale do chałupy.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 06-08-2012 o 20:44

Strona 21 z 38 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •