WybaczamAle D2 miało jakiś klimat i od D1 różniło się znacząco. Przy D3 nie ma praktycznie żadnego skoku w przód i ta gra bez problemu mogła zostać wypuszczona rok po D2. Po tak długim okresie po prostu spodziewałem się o wiele lepszej gry, bo to, co wypuścił Blizzard, to po prostu kpina w żywe oczy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami