Pierwszy akt jest bardzo przyjemny na każdym poziomie trudności, ale pozostałe faktycznie robią się nużące. Blizzard przeznaczył D3 maniakom farmienia przedmiotów i wystawiania ich na aukcje. Granie solo jest na krótką metę, w fajnym teamie znajomych można pograć dłużej, pozostaje też opcja gry w trybie hardcore - ale i to nie ratuje liniowości fabuły. Przed wyjściem d3 byłem sceptyczny, pograłem w bete i się napaliłem, ale po rozegraniu większej ilości godzin, gra niestety się nudzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami