Cytat Zamieszczone przez KS Zobacz posta
A ktoś z Was grał może w Path of Exile?
Może to jest ciekawa alternatywa dla D3?
Alternatywa to może, ale czy ciekawa...?

Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
Ale jak to na inferno za ciężko? Przecież w maju to podobno gra była za łatwa
Dalej jest, zmienia się tylko ilość złota, którą trzeba wydać w DA...

Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
Ale jak to się nudzi nawalanie tego samego? Przecież o to chodzi w typie gier hack'n'slash. (...) Nie podoba się typ gier? To nie gramy.
No i tu się baardzo mylisz.
Nie chodzi o to, że bije się te same moby, ale o to, że robi się te same misje, pewnie że 'kiedyś też tak było', ale czy na prawdę problemem jest zrobienie większej ilości misji dodatkowych, tak żeby fabuła nie była jedynymi misjami, które wykonuje się przy ponownym przechodzeniu gry?

Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
Ja mam przegrane w d3 już ok 220h i nadal gram. Na inferno nie zabiłem jeszcze diabełka. Na razie więcej czasu poświęcam trybie hardcore i to dopiero jest zabawa
To tylko znaczy, że niektórzy mają inne/mniejsze wymagania, niczego nie dowodzi.
Do tej pory zdarza mi się od czasu do czasu odpalić Quake 1 ale nie upierałbym się, że to gra na 'te czasy'.