Alternatywa to może, ale czy ciekawa...?
Dalej jest, zmienia się tylko ilość złota, którą trzeba wydać w DA...
No i tu się baardzo mylisz.
Nie chodzi o to, że bije się te same moby, ale o to, że robi się te same misje, pewnie że 'kiedyś też tak było', ale czy na prawdę problemem jest zrobienie większej ilości misji dodatkowych, tak żeby fabuła nie była jedynymi misjami, które wykonuje się przy ponownym przechodzeniu gry?
To tylko znaczy, że niektórzy mają inne/mniejsze wymagania, niczego nie dowodzi.
Do tej pory zdarza mi się od czasu do czasu odpalić Quake 1 ale nie upierałbym się, że to gra na 'te czasy'.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami