Przynajmniej bieżnia jest. Ale fakt nasz trawnik narodowy ładniejszy.
Szukaj
Przynajmniej bieżnia jest. Ale fakt nasz trawnik narodowy ładniejszy.
...
A ja głupi myślałem, że tę fotkę to najpierw Maja na Twarzo-Ksiągu zapodała, a to jednak Onet
https://www.facebook.com/mwloszczowska
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
No i mamy już pierwsze rozbudzone nadzieje na medal dla Polski w dniu dzisiejszym.
Sylwia Bogacka wygrała kwalifikacje karabinka pneumatycznego na 10 m. Polka pierwsze miejsce zajęła ex aequo z reprezentantką Chin YI Siling.
W finale wystąpi 9 zawodniczek.
Finał planowany na 12:00
Ostatnio edytowane przez sprychu ; 28-07-2012 o 11:02
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
No i mamy srebro!
Brawo Sylwia!
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Bogacka srebrna...
Prowadziła, a przez chwilę zajmowała 3 miejsce...
Szkoda, że się nie udało zdobyć złota![]()
Za to Jedrzejczak slabo poplynela...
I pieknie, ze zaczynamy od srebra. Oby tak dalejSzkoda, ze mi tv wybuchl i nie moge znalezc zadnego sensownego streamu bo bym ogladal od rana do wieczora
![]()
Skontaktuj się z nami