diablo nie mam, bo jeszcze wypłaty nie było, ale w skyrima jak grałem, to moja mała siadała obok i oglądał jak film fantasy, potem podpowiadała co robić (nie raz mi pomogła)
a na pytanie, czy sama by nie chciała zagrać, odpowiadała, że ona woli patrzeć i że ktoś musi mi piwko przynosić
ot cud kobita
p.s.
miałem zakaz grania bez niej![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami