No właśnie, bo wcale takie łatwe nie jest, a co dopiero Inferno. Multi jeszcze daje radę, ale Single (a co za tym idzie ,moim zdanie, nie powinno się korzystać z AH) to Inferno będzie b. ciężkie. Znaleźć taki sprzęt, żeby coś zdziałać. Poziom 60 nie wystarczy. Generalnie po tych kilku tygodniach głosy o łatwości diablo ucichłyJak zwykle...
Ja mam czarkę na 60 i jeszcze testuję build'a. Ale głównie gram tak:
Blizzard + Dezintegracja, Magiczny pocisk jest na odnawianie mocy tajemnej.
Reszta to obronne, które zwiększają atak lub obronę.
Jeszcze jedna ważna rzecz:
Do 3 katu Hell grałem Hydrą do tego, a teraz gram z lustrzanym odbiciem zamiast Hydry. W czasie aż Lustrzane się skończy mam czas na rozwalenie wszystkich dezintegracją.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami