Close

Strona 18 z 73 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #171

    Domyślnie

    nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z :


    a jako modelarz, cierpliwości trocho posiadam, więc poczekam
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #172

    Domyślnie

    Kurcze i po guest passie, 3,5 godziny zabawy, zdecydowanie kupuję pełną wersję, muszę tylko zastanowić się nad strategią, odczekać do zakończenia aktualnego projektu w pracy i kupić na większym luzie, czy kupić teraz i walczyć ze słabą silną wolą ;>

    Jeszcze raz dzięki za kod nathaniel!

  3. #173

    Domyślnie

    Właśnie ostatnie pliki clienta mi sie sciagaja i dzięki uprzejmości kolegi costi moge pograć na guest passie, zobaczymy czy warto było czekać 12 lat ;p

  4. #174

    Domyślnie

    Może jest ktoś chętny na wspólne granie w piątek wieczorem, albo sobota po 15stej? Najlepiej poziom hell. Pograłbym na spokojnie odsłaniając całą mapę. Gram obecnie barb lvl50
    D90

  5. #175

    Domyślnie

    dzieki koledze nathaniel mam mozliwosc pogrania na Starter Edition i czekam do piatku na wyplate
    wczoraj pogralem z godzine i mnie wciagnelo niestety 8 godzin pracy przed monitorem robi swoje wiec DIII bedzie na weekendy...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #176

    Domyślnie

    Zauważyłem parę ciekawych rzeczy:
    czy to problem z czcionką czy wszędzie tak jest??
    1.
    2.

    A tutaj, po pokonaniu króla, wyłączeniu gry i włączeniu jeszcze raz, mimo że poziom i ekwipunek zostały, questy się zresetowały i mogłem zacząć 'od nowa', doszło do tego, że spotkałem drugi raz mojego druha templariusza i tak się zastanawiam czy można całą armię sobie zebrać ;>
    3.

  7. #177

    Domyślnie

    To z tarżą też się u mnie pojawia,
    czasami jednak jest poprawnie tarcza nie kumam tego.
    fulfrejm

  8. #178

    Domyślnie

    Tarża była przecież już w dodatku do Diablo II jako tarcza dedykowana dla Paladyna
    http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=13140

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez punky Zobacz posta
    To z tarżą też się u mnie pojawia,
    czasami jednak jest poprawnie tarcza nie kumam tego.
    Ehhh...laicy.
    Szary, cichy człowiek.

  10. #180

    Domyślnie

    Tarża - ang. targe

    @RobertMiernik: normalne, możesz dowolnie ponawiać już zrobione questy.
    Ad. 3 - nie można, drugi zniknie w momencie, gdy za pierwszym razem było pytanie czy chcesz go przyjąć na służbę.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 18 z 73 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •