Lakers to team na max 2 runde wiec o tych finalach heat- lakers nie ma co mazyc ( nie dla wszystkich to wymazony final)
Pisanie ze lebron nie jest gwiazda i porownywanie go do krystyny tez mocno nietrafione
Prawda jest taka ze po kontuzji derricka wszystko co bedzie na wschodzie traci znaczenie bo z kIm sie heat nie spotka w EC to straci 1 max 2 mecze
Zachod za to bardzo ciekawy
Ja bym na miejscu kobbiego odpuscil ze 2 mecze bo im mniej world peace vel przyglup opusci w 2 rundzie tym lepiej dla nich
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami