Wilde22, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale nie chcę zakładać kolejnego wątku.
Od czasu do czasu lubię sobie popstrykać D5100 i coś mnie trafia, bo za każdym razem zepsuje ze 3 super fotki prawą dłonią, która przestawia punkt AF na skrajnie prawy.
Pytanko
Czy jest opcja (gdzie?) w menu, żeby zablokować wszystkie punkty AF oprócz centralnego; jeśli ma to znaczenie to w trybach AUTO i M. O GO się nie martwię bo wprawę mam a przeważnie i tak jest podpięty 18-105VR. Z góry dzięki za rozwiązanie JEDYNEJ wady tego wspaniałego aparatu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami