Kolory wyszły chyba dość naturalnie, szara rzeczywistośćUstawienia menu nie załatwią wielu problemów. Sugeruję poczytanie o podstawach prawidłowej ekspozycji i zaprzyjaźnienie się, na podstawowym chociażby poziomie, z jednym z programów do obróbki zdjęć. Jeszcze jedna uwaga - kupiłaś aparat z bodaj najlepsza matrycą w formacie DX, jeśli tylko można, daj rozwinąć jej skrzydła i stosuj niskie ISO (czułość). Pozdrawiam.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami