Close

Strona 133 z 138 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 321 do 1 330 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    AOrta będzie opublikowana na forum czy fb only?
    Bedzie w pdfie , na forum oczywiscie rowniez w osobnym watku
    Robimy jednak wersje jak najbardziej drukowalna jakosciowo wiec kto wie
    Road to Manila

  2. #1322

    Domyślnie

    dotarł i do mnie. Gdyby nie było w nim moich zdjęć, to powiedziałbym, że jest piękny.
    Dziękuję przede wszystkim Konradowi za ogarnięcie całości i wszystkim uczestniczącym w zabawie.
    Może jeszcze zrobimy powtórkę z rozrywki?

  3. #1323

    Domyślnie

    a do mnie trafił album nr 22 bodajże, szlag mnie trafia, że bez moich fot, no ale tak to jest jak się rok nie zaglądało na forum, zresztą powiedzmy sobie szczerze, nic na tym album nie stracił, a pewnie zyskał nawet

  4. #1324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    a do mnie trafił album nr 22
    ciekawe. Ja też mam numer 22/66.

  5. #1325

    Domyślnie

    W sumie macie 44, tak samo jak ja... Dziwne
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #1326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    ciekawe. Ja też mam numer 22/66.
    -->

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    a do mnie trafił album nr 22 bodajże
    Völkchlor

  7. #1327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    -->
    ojtam, ojtam

  8. #1328

    Domyślnie

    upss napisałem bodajże, bo trafił od kuriera do rodziców, a byłem usmotruchany po rowerze i nie chciałem brać ze sobą, tylko przejrzałem, w każdym razie była dwójka z przodu

  9. #1329

    Domyślnie

    ojej, kilka cyfrów w tę czy w tamtę

  10. #1330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    .Aukcja nagle zostala zamknięta koniec dyskusji. .
    Konrad chciał bym przejął licytacje i najprawdopodobniej wysłał mi albumy. Przynajmniej je sobie obejrzę
    Tamten wątek mogę otworzyć, ale chyba to nie ma sensu.
    Poinformuje także tutaj (jak będe pamietał) o otwarciu nowej licytacji.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 133 z 138 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •