Szukaj
dotarł i do mnie. Gdyby nie było w nim moich zdjęć, to powiedziałbym, że jest piękny.
Dziękuję przede wszystkim Konradowi za ogarnięcie całości i wszystkim uczestniczącym w zabawie.
Może jeszcze zrobimy powtórkę z rozrywki?
a do mnie trafił album nr 22 bodajże, szlag mnie trafia, że bez moich fot, no ale tak to jest jak się rok nie zaglądało na forum, zresztą powiedzmy sobie szczerze, nic na tym album nie stracił, a pewnie zyskał nawet![]()
W sumie macie 44, tak samo jak ja... Dziwne![]()
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
upss napisałem bodajże, bo trafił od kuriera do rodziców, a byłem usmotruchany po rowerze i nie chciałem brać ze sobą, tylko przejrzałem, w każdym razie była dwójka z przodu![]()
ojej, kilka cyfrów w tę czy w tamtę![]()
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami