Nie no ja wiem jak wygląda sytuacja, nie mniej wyszło z tego coś w stylu to robcie jak chcecie, ja ide do domu.
Szukaj
Nie no ja wiem jak wygląda sytuacja, nie mniej wyszło z tego coś w stylu to robcie jak chcecie, ja ide do domu.
Völkchlor
Juz pisalem....mam dosyc uzerania sie z oszolomami w realnym swiecie i nie mam zamiaru dokladac do tego forum
Tak, precz z oszolomami. Ja wole cieszyc moje oczy czarnym albumem![]()
Powiem tak... Ten album jest po prostu piękny a ja jestem dumny z tego że tu jesteście i robicie takie cuda... DZIĘKI!!!
No nikt nie powiedział ze pomaganie jest lekkie, przyjemne. Pewnie dlatego tak mało ludzi to robi.
Völkchlor
Rogass....ale jak zaklada sie ta folie na glowe to nic nie widac....
Miejmy nadzieję, że opadną emocje, Jacek otrzyma albumy i pojawi się aukcja ponownie.Szkoda by było.
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami