dzis i ja dostalem @ z upsa ze jutro ma byc![]()
Szukaj
dzis i ja dostalem @ z upsa ze jutro ma byc![]()
Ależ to pięknie wygląda...![]()
Przejrzałem w domu na spokojnie. Parę drobnych potknięć jest, ale to drobiazgi.
Dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt. Kawał dobrej roboty.
ja juz mam pierwsze autografy w moim srebrem wpisane
Road to Manila
Ja liczyłem, że do czwartku dostanę swoje, to też bym miał już kilka. Nic to jednak, przy okazji się uzupełni.
Myśle, że skoro album stanowi wkład autorów zdjęć w forum (kasa ze sprzedaży), to było by fajnie wszystkich wymienić w opisie aukcji.
Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 02-04-2012 o 21:17
Völkchlor
dlatego zrobilem zdjecie spisu tresci ale oczywiscie zaraz wrzuce bardziej czytelna wersje...![]()
Skontaktuj się z nami