Close

Strona 108 z 138 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 071 do 1 080 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1071
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    no dobra ...wiec jest tak...mamy bardzo ciekawa propozycje druku na HP Indigo....za chwile (mam nadzieje) podam ostateczna cena lacznie z wysylka (jest niezle!) i zamykamy temat


    PS....


    Ostateczna kalkulacja....

    155zl (album) + 10 zl (przesylka na terenie kraju w bezpiecznym dla ksiazek opakowaniu)
    cena przesylki jest niezalezna od ilosci zamawianych albumow (czyli jak ktos zamawia wiecej niz 1 tez placi + 10zl za przesylka)
    Osoby ktore chca placic paypalem i beda mialy wysylkeza granice dostana oddzielne info.

    Poniewaz druk bedzie sie odbywal w innym miejscu niz pierwotnie planowalem
    chytry plan jest taki... dzisiaj pliki wedruja do nowej drukarni i przez weekend powstaje jeden egzeplaz testowy...

    przelewy bedziemy robic w poniedzialek (dwa dni obsuwy ale zycie niczyje od tego nie zalezy a zalezy nam na najlepszej jakosci)
    bezposrednio na konto drukarni ktore podam po ocenie testowego egzeplaza

    Lista ilosci mam nadzieje nie ulegnie zmianie...potrzebne beda tylko adresy do dystrybucji w zwiazku z czym po dokonaniu wplaty poprosze o majla z dokladnym adresem i iloscia zamawianych albumow

    Tyle w temacie...moze na to nie wyglada ale jestesmy blizej konca...maszynka na ktorej album bedzie drukowany jest oczko lepsza od tej na ktorej wysrukowalem moj egzeplaz wiec mam nadzieje bedzie tylko lepiej.
    Uwazam ze cena jest jak najbardziej uczciwa i rozsadna biorac pod uwage ze cala dystrybucje zalatwia drukarnia

    dziekuje za uwage
    I świetnie! A tytuł wpłaty...Czy wystarczy tylko kopia wpłaty, z adresem na mejla?
    Pzdr

    PS Cena albumu, już zawiera dodatki na Conica, admina itp?
    PPS A ja tylko chcę płacić pejpalem, bez wysyłki za granicę...

  2. #1072
    conik
    Gość

    Domyślnie

    jak dostane z drukarni namiary do placenia opublikuje prosze nie przelewac kasy na moje konto!
    paypalowcy tez dostana namiar

    o tytule wplaty tez napisze

  3. #1073
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja bym chciał by przelać coś na moje konto ....

    mało obrotny jesteś

  4. #1074

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Ostateczna kalkulacja....

    155zl (album) + 10 zl (przesylka na terenie kraju w bezpiecznym dla ksiazek opakowaniu)
    cena przesylki jest niezalezna od ilosci zamawianych albumow (czyli jak ktos zamawia wiecej niz 1 tez placi + 10zl za przesylka)
    czyli jak zamówię 10 alb. to +10zł.przesyłka
    jeśli tak to ile osób z Warszawy i okolic wyraziło by chęć spotkać się przy kawie po odbiór albumu np:wStodole-autografy itp

  5. #1075
    conik
    Gość

    Domyślnie

    nie przeginajcie...cena jest skalkulowana tak zeby mozna bylo realizowac indywidualne zamowienia a widze ze juz cwaniakujecie

    2 4 8 to max na paczke w tej cenie

    wieksze przesylki beda kalkulowane indywidualnie
    Ostatnio edytowane przez conik ; 14-03-2012 o 16:33

  6. #1076

    Domyślnie

    Nie ma cfaniaka nad warszawiaka, ot co.

  7. #1077

    Domyślnie

    nie chodzi o cwaniactwo ,10 zł na głowę to żaden koszt,bez ruszania tyłka z fotela-po prostu jest okazja do spotkania i tyle,ale widzę że wolimy spotkania przed monitorem i klawiaturą.No nic widocznie jestem z innej epoki.

    Proszę odnotować sztuk 1 dla mnie.

    pozdrawiam.

  8. #1078

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klisza36 Zobacz posta
    po prostu jest okazja do spotkania i tyle,ale widzę że wolimy spotkania przed monitorem i klawiaturą.No nic widocznie jestem z innej epoki.
    pozdrawiam.
    ja tez chyba jestem z innej epoki, bo jestem chetny na spotkanie. I niekoniecznie w Stodole.

  9. #1079

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    I niekoniecznie w Stodole.
    Stodoła zajęta, mercedesy stoją.
    Völkchlor

  10. #1080

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Stodoła zajęta, mercedesy stoją.
    ale przeciez mozna kawe na maske postawic

    edyta podpowiada, ze w Stodole kiepskawa kawe maja

Strona 108 z 138 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •