Szukaj
jak dostane z drukarni namiary do placenia opublikuje prosze nie przelewac kasy na moje konto!
paypalowcy tez dostana namiar
o tytule wplaty tez napisze
ja bym chciał by przelać coś na moje konto ....
mało obrotny jesteś
nie przeginajcie...cena jest skalkulowana tak zeby mozna bylo realizowac indywidualne zamowienia a widze ze juz cwaniakujecie
2 4 8 to max na paczke w tej cenie
wieksze przesylki beda kalkulowane indywidualnie
Ostatnio edytowane przez conik ; 14-03-2012 o 16:33
Nie ma cfaniaka nad warszawiaka, ot co.
nie chodzi o cwaniactwo ,10 zł na głowę to żaden koszt,bez ruszania tyłka z fotela-po prostu jest okazja do spotkania i tyle,ale widzę że wolimy spotkania przed monitorem i klawiaturą.No nic widocznie jestem z innej epoki.
Proszę odnotować sztuk 1 dla mnie.
pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami