Moze przynajmniej dla tych co sie nie zalapia na zdjecia to po 2 miejsca?![]()
Szukaj
Moze przynajmniej dla tych co sie nie zalapia na zdjecia to po 2 miejsca?![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Poproszę bardzo o poniechanie fałszywej skromności. To, że Mario alias Chulbul robi doskonałe zdjęcia nie oznacza, że konieczne jest samobiczowanie. Krytyczny stosunek do własnej twórczości jest konieczny, ale błagam bez przesady.
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
dziękuję el doktore za poparcie,
do exela proszę dopisać i mnie,
w dwóch kolumnach, się wie![]()
Ty jesteś na samym czubku!
Nie mówi się czubku, pacjent też człowiek
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Trzeba coś popstrykać póki jeszcze czas..![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Ma się rozumieć. Spokojnie - nawet jak mój bystry algorytm kogoś przeoczy to wrzucę listę na koniec w celu weryfikacji.
Gwoli ścisłości w pierwszej kolumnie mam delikwentów w kategorii "zdjęcia i album" a w drugiej "tylko album", bo nie lubię redundancji.
I podobnie mnie - do kolumny konsumenckiej.
Skontaktuj się z nami