Close

Strona 58 z 138 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #571

    Domyślnie

    u mnie wsio gra więc nie słałem.
    ponowię tylko pytanie o napisy na zdjeciach całostronicowych.
    Völkchlor

  2. #572
    conik
    Gość

    Domyślnie

    pastwisko...albo da sie to przeczytac albo wogole mozna z nich zrezygnowac ale biorac pod uwage ile sie sralem z nimi (dziekuje za przecinki, myslniki i inne fajne znaczki zamiast | tak jak prosilem)... malo tego powiekszylem w ostatecznej wersji czcionke o 1 pkt bo w przeciwnym razie farba zwykle zalewa male literki i nie robie tego zlosliwie specjalnie dla ciebie

  3. #573

    Domyślnie

    ale czemu uważasz ze na 50% mialo by być niewidoczne? tak jak pisalem wczesniej - i 30% swietnie widac.
    Völkchlor

  4. #574
    conik
    Gość

    Domyślnie

    a/ wybacz tylko Tobie to przeszkadza b/sam rowniez uwazam ze nie przeszkadza to w odbiorze fotografii c/to co widzisz na monitorze w druku bedzie wygladalo nieco inaczej wiec wierz mi ani 30% ani 50% nie bedzie tym co chcesz miec.... w duzym skrocie albo tak albo wogole...decydujcie

    ps. jest 20 osob ktore "jakos" sobie wyobrazaja to co ma sie wydrukowac i chca "cos". Dogadzajac kazdemu bedzie cos na ksztalt choroby wenerycznej czy innej kupy... jesli zyczysz sobie poskladam Ci twoj indywidualny album ...wtedy mozemy tam zrobic co sobie chcesz...tu niestety a moze stety nima demokracji
    Ostatnio edytowane przez conik ; 04-03-2012 o 15:18

  5. #575

    Domyślnie

    dobra dobra juz nic nie mówię.
    Völkchlor

  6. #576
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Ale moje poprawki - to znaczy adres i podpisy pod zdjęciami już zrobiłeś ?

  7. #577
    conik
    Gość

    Domyślnie

    tak

  8. #578

    Domyślnie

    Ok, mail wysłany, wszystko sprawdzone, poprawek nie powinno być. W razie czego pisz.
    Jak mnie kierownik graficzny nie zbeszta za layout to będzie dobrze.

    Co do zakupu to wydałbym tak 200-250zł. Super jak by się w tym zmieściły 3 (mało prawdopodobne) albo chociaż 2. Do trzeciego mogę trochę dopłacić.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  9. #579
    conik
    Gość

    Domyślnie

    OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

    Ponizej link do ostatecznej wersji albumu...brakuje jeszcze wpkx i paszczy Michu oraz wstepniaka od Bowie

    Prosze o sprawdzenie swoich stron.
    Jesli jest ok majl: temat: AO_nick w tekscie OK
    Jesli sa jakies bledy: Majl temt AO_nick w tekscie nr strony zauwazone bledy
    Prosze o mozliwie szybka reakcje.

    Amen
    http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_004.pdf

  10. #580

    Domyślnie

    Well done mister.

    Emil poszedł.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 58 z 138 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •