Close

Strona 106 z 138 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 051 do 1 060 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1051
    conik
    Gość

    Domyślnie

    moment...czekam az mi drukarnia napisze czy i za ile zajmie sie pakowaniem i dystrybucja (najwygodniejsze rozwiazanie) a jesli nie to wtedy napisze ile kosztuje opakowanie + wysylka.... cierpliwosci jeszcze chwila

  2. #1052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    bialystok owszem drukuje na indigo i pewnie byloby cudnie ale tylko oprawa miekka.... oczywiscie mozna wydrukowac na indigo i oprawic w jakiejs zewnetrzenej introligatorni ale przyznam ze nie chce mi sie i nie mam czasu na zalatwianie tego wiec trzymajmy sie pierwotnego planu czyli druk cyfrowy na xeroxie amen
    jest opcja oprawy na TWARDO wydruku z indigo

  3. #1053
    conik
    Gość

    Domyślnie

    yetik prosze cie juz nie kombinuj wiem ze jest gdzie indziej ale jesli mam doprowadzic sprawe do konca nie bede kombinowal, wiem rowniez ze druk z indigo jest ciut lepszy zajmuje sie tym troche...jakies 20 lat i przygotowalni i projektowania i troszke sie orientuje w tych sprawach...jesli ktos nie chce nie bierze udzialu w imprezie tyle mam na chwile obecna do powiedzenia

    ps. wyslalem Ci majla
    Ostatnio edytowane przez conik ; 14-03-2012 o 11:40

  4. #1054

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    yetik prosze cie juz nie kombinuj wiem ze jest gdzie indziej ale jesli mam doprowadzic sprawe do konca nie bede kombinowal, wiem rowniez ze druk z indigo jest ciut lepszy zajmuje sie tym troche...jakies 20 lat i przygotowalni i projektowania i troszke sie orientuje w tych sprawach...jesli ktos nie chce nie bierze udzialu w imprezie tyle mam na chwile obecna do powiedzenia
    OK to była propozycja - jakość druku XEROX vs INDIGO... sam wiesz

  5. #1055

    Domyślnie

    U mnie się nie zmieniło. Proszę jeden egzemplarz. Jeszcze raz apeluję: może najaktualniejsze ustalenia wstawiajcie do pierwszego postu? Naprawdę ciężko nadążyć za przyrostem

  6. #1056

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Jeszcze raz apeluję: może najaktualniejsze ustalenia wstawiajcie do pierwszego postu? Naprawdę ciężko nadążyć za przyrostem
    To forum nie ma opcji edytowania starszych postów przecież.
    Völkchlor

  7. #1057

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    To forum nie ma opcji edytowania starszych postów przecież.
    Trzeba by było zaimplementować microbotowi funkcję moderacji. Innymi słowy, przedobić go na moderatobota.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  8. #1058

    Domyślnie

    To może od razu przerobić na zbiór mandelbrota.
    ...
    Konradzie kontynuuj autokrację bo inaczej biada nam.

  9. #1059
    conik
    Gość

    Domyślnie

    no dobra ...wiec jest tak...mamy bardzo ciekawa propozycje druku na HP Indigo....za chwile (mam nadzieje) podam ostateczna cena lacznie z wysylka (jest niezle!) i zamykamy temat


    PS....


    Ostateczna kalkulacja....

    155zl (album) + 10 zl (przesylka na terenie kraju w bezpiecznym dla ksiazek opakowaniu)
    cena przesylki jest niezalezna od ilosci zamawianych albumow (czyli jak ktos zamawia wiecej niz 1 tez placi + 10zl za przesylka)
    Osoby ktore chca placic paypalem i beda mialy wysylkeza granice dostana oddzielne info.

    Poniewaz druk bedzie sie odbywal w innym miejscu niz pierwotnie planowalem
    chytry plan jest taki... dzisiaj pliki wedruja do nowej drukarni i przez weekend powstaje jeden egzeplaz testowy...

    przelewy bedziemy robic w poniedzialek (dwa dni obsuwy ale zycie niczyje od tego nie zalezy a zalezy nam na najlepszej jakosci)
    bezposrednio na konto drukarni ktore podam po ocenie testowego egzeplaza

    Lista ilosci mam nadzieje nie ulegnie zmianie...potrzebne beda tylko adresy do dystrybucji w zwiazku z czym po dokonaniu wplaty poprosze o majla z dokladnym adresem i iloscia zamawianych albumow

    Tyle w temacie...moze na to nie wyglada ale jestesmy blizej konca...maszynka na ktorej album bedzie drukowany jest oczko lepsza od tej na ktorej wysrukowalem moj egzeplaz wiec mam nadzieje bedzie tylko lepiej.
    Uwazam ze cena jest jak najbardziej uczciwa i rozsadna biorac pod uwage ze cala dystrybucje zalatwia drukarnia

    dziekuje za uwage
    Ostatnio edytowane przez conik ; 14-03-2012 o 13:29

  10. #1060

    Domyślnie

    no i to by było super
    przy lepszej cenie wezmę więcej egzemplarzy
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

Strona 106 z 138 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •