Close

Strona 104 z 138 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 031 do 1 040 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1031

    Domyślnie

    Faktem jest, że gdybym za 150-160 zł mógł mieć 3 sztuki to pewnie wziąłbym dwie dodatkowe na prezenty.

    Ale 200szt to chyba jednak zbyt duże przedsięwzięcie.
    Ostatnio edytowane przez Boryszuk ; 14-03-2012 o 08:27
    Pursue happiness with diligence

  2. #1032

    Domyślnie

    Koszty były znane jeszcze podczas składu. Zatem może nie mieszajmy już.

    Konrad, puściłem przelew za swoje albumy i za albumy rafulca czyli w sumie sztuk 5 + 50 PLNów na przesyłkę, pakowanie i co tam jeszcze trzeba. Nadmiar, jeżeli jakis będzie poproszę przelać na konto forum. Przesyłka przynajmniej dla nas będzie jedna. Jak ktoś z Wrocławia i okolic chcę się dołączyć do wspólnej paczki, to nie ma problemu. Może wszystko przyjść do mnie i się ustawimy na odbiór. Resztę zamówienia rafulca i mojego przejmie rafulec jak tylko wróci. Choć podejrzewam, że zanim się jakiekolwiek ruchy zaczną to wrócę już IRL.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #1033
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    pogubiłem się wpłacamy 150 zł za albooom i ile za przesyłka ?? - ile kasy mam wysłać Konradowi ?

  4. #1034
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Panowie mi to kalafiorem...chcecie drukowac na offsecie prosze bardzo...wrzuce pdfy przygotowane do druku i radzcie sobie... gwarantuje ze przy parametrach papieru i oprawy w jakie zaproponowalem przy 200 szt nie zmiescisz sie w 55 zl (netto brutto?)
    nie chce mi sie kolejny raz tlumaczyc.... cyfra...naklady jednostkowe=ceny jednostkowe, offset...duze naklady= jednorazowa platnosc za caly naklad..... sorry nie stac mnie chwilowo zeby zabulic np 15 tys za naklad albumu ktorego 3/4 bede trzymal w garazu przez najblizszy rok

    aczkolwiek zeby byc fair drukarnia offsetowa przysle mi zaraz wycene na minimalny naklad...

  5. #1035
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    nie swirujcie przez 8 lat pracowałem przy wielkonakładowym offsecie ... taniość uzyskuje się poprzez obniżenie jakości lub zwiększenie nakładu - dodatkowo tanie sa proste rzeczy - najwieksze nakłady robiłem instrukcji do TV Philipsa po 20 tyś miesięcznie lu miliony ulotek do leków dla Polpharmy, nie tylko druk jest drogi ale bardzo duży % ma papier i oprawa - wg. mnie 150 zł jest niewielkim kosztem w empiku albumy sa w podobnych cenach
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 14-03-2012 o 09:14

  6. #1036

    Domyślnie

    Panowie, proponuję aby ktoś wiedzący spisał jakieś podsumowanie, bo mając 10 minut wolnego, nie chce mi się wertować tej gadaniny..

  7. #1037
    conik
    Gość

    Domyślnie

    to powiem tak.... wlasnie dostalem zrobiona na kolanie wycene z na offset

    180 stron papier 180-200g 4+4, oprawa twarda szyto-klejona, okladka folia blysk
    koszt samego przyrzadu (23 arkusze drukowe) na maszynie nie liczac papieru i oprawy to ok 10 tys netto ....pisac dalej?


    anyway szelas jesli zagwarantujesz jakosc i parametry w cenie 11 tys to zaryzykuje i zaplace za caly naklad 200 szt

  8. #1038

    Domyślnie

    no dobra, rzuciłem tylko propozycje. Wszyscy chcielibyśmy już mieć album w domu, więc nie będę więcej mieszał, ale może jak będziemy robić edycję 2013 to zastanowimy się nad drukiem wysokonakładowym

    jak chcecie to poproszę o dokładną wycenę, żebyśmy mogli się w przyszłości przygotować

  9. #1039

    Domyślnie

    To ja jeszcze się dopiszę na 1 sztukę.
    ---
    Oper

  10. #1040

    Domyślnie druk na indigo

    Witam
    Panowie jest jeszcze opcja druku offsetowo- cyfrowego technologia HP INDIGO (druk płynnymi farbami - jak na offsecie) - jakość bardzo wysoka.
    http://www.digiprint.pl/ofupload/fil...ra_PL_5500.pdf

    podajcie dokładne parametry książki a podam konkretną kalkulację (zrobię egzemplarz testowy do oceny przez wskazana osobę).

    pozdrawiam

Strona 104 z 138 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •