Faktem jest, że gdybym za 150-160 zł mógł mieć 3 sztuki to pewnie wziąłbym dwie dodatkowe na prezenty.
Ale 200szt to chyba jednak zbyt duże przedsięwzięcie.
Szukaj
Faktem jest, że gdybym za 150-160 zł mógł mieć 3 sztuki to pewnie wziąłbym dwie dodatkowe na prezenty.
Ale 200szt to chyba jednak zbyt duże przedsięwzięcie.
Ostatnio edytowane przez Boryszuk ; 14-03-2012 o 08:27
Pursue happiness with diligence
Koszty były znane jeszcze podczas składu. Zatem może nie mieszajmy już.
Konrad, puściłem przelew za swoje albumy i za albumy rafulca czyli w sumie sztuk 5 + 50 PLNów na przesyłkę, pakowanie i co tam jeszcze trzeba. Nadmiar, jeżeli jakis będzie poproszę przelać na konto forum. Przesyłka przynajmniej dla nas będzie jedna. Jak ktoś z Wrocławia i okolic chcę się dołączyć do wspólnej paczki, to nie ma problemu. Może wszystko przyjść do mnie i się ustawimy na odbiór. Resztę zamówienia rafulca i mojego przejmie rafulec jak tylko wróci. Choć podejrzewam, że zanim się jakiekolwiek ruchy zaczną to wrócę już IRL.
pogubiłem się wpłacamy 150 zł za albooom i ile za przesyłka ?? - ile kasy mam wysłać Konradowi ?
Panowie mi to kalafiorem...chcecie drukowac na offsecie prosze bardzo...wrzuce pdfy przygotowane do druku i radzcie sobie... gwarantuje ze przy parametrach papieru i oprawy w jakie zaproponowalem przy 200 szt nie zmiescisz sie w 55 zl (netto brutto?)
nie chce mi sie kolejny raz tlumaczyc.... cyfra...naklady jednostkowe=ceny jednostkowe, offset...duze naklady= jednorazowa platnosc za caly naklad..... sorry nie stac mnie chwilowo zeby zabulic np 15 tys za naklad albumu ktorego 3/4 bede trzymal w garazu przez najblizszy rok
aczkolwiek zeby byc fair drukarnia offsetowa przysle mi zaraz wycene na minimalny naklad...
nie swirujcie przez 8 lat pracowałem przy wielkonakładowym offsecie ... taniość uzyskuje się poprzez obniżenie jakości lub zwiększenie nakładu - dodatkowo tanie sa proste rzeczy - najwieksze nakłady robiłem instrukcji do TV Philipsa po 20 tyś miesięcznie lu miliony ulotek do leków dla Polpharmy, nie tylko druk jest drogi ale bardzo duży % ma papier i oprawa - wg. mnie 150 zł jest niewielkim kosztem w empiku albumy sa w podobnych cenach
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 14-03-2012 o 09:14
Panowie, proponuję aby ktoś wiedzący spisał jakieś podsumowanie, bo mając 10 minut wolnego, nie chce mi się wertować tej gadaniny..![]()
to powiem tak.... wlasnie dostalem zrobiona na kolanie wycene z na offset
180 stron papier 180-200g 4+4, oprawa twarda szyto-klejona, okladka folia blysk
koszt samego przyrzadu (23 arkusze drukowe) na maszynie nie liczac papieru i oprawy to ok 10 tys netto ....pisac dalej?
anyway szelas jesli zagwarantujesz jakosc i parametry w cenie 11 tys to zaryzykuje i zaplace za caly naklad 200 szt![]()
no dobra, rzuciłem tylko propozycje. Wszyscy chcielibyśmy już mieć album w domu, więc nie będę więcej mieszał, ale może jak będziemy robić edycję 2013 to zastanowimy się nad drukiem wysokonakładowym
jak chcecie to poproszę o dokładną wycenę, żebyśmy mogli się w przyszłości przygotować
To ja jeszcze się dopiszę na 1 sztukę.
---
Oper
Witam
Panowie jest jeszcze opcja druku offsetowo- cyfrowego technologia HP INDIGO (druk płynnymi farbami - jak na offsecie) - jakość bardzo wysoka.
http://www.digiprint.pl/ofupload/fil...ra_PL_5500.pdf
podajcie dokładne parametry książki a podam konkretną kalkulację (zrobię egzemplarz testowy do oceny przez wskazana osobę).
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami