Close

Strona 84 z 138 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #831

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Również jestem za tekstem Anji:

    primo - jest dobry i zwięźle oddaje 'ducha' albumu i całego wątku.
    secundo - jest to tak wyczekiwany przez nas (mam nadzieję, że mówię za wszystkich) wkład piękniejszej części uczestników AO w alboom.
    WRZystkich. PiękniejRZej.

    Cytat Zamieszczone przez Anja_G Zobacz posta
    Dziękuję! Nie spodziewałam się, że tekst sklecony na szybko zostanie tak miło odebrany.
    OdbierawRZy dając... Odbierając dawRZy...

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    prowizorka zawsze najlepsza.
    ZawRZe najlepRZa.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #832

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    secundo - jest to tak wyczekiwany przez nas (mam nadzieję, że mówię za wszystkich) wkład piękniejszej części uczestników AO w alboom.
    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    WRZystkich. PiękniejRZej.
    Wybacz. Jestem chory - grypa żołądkowa. Nie wiem co piszę...
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  3. #833

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    WRZystkich. PiękniejRZej.
    OdbierawRZy dając... Odbierając dawRZy...
    ZawRZe najlepRZa.
    Gdyby moja propozycja wstępniaka przeszła u redaktora prowadzącego - obiecaj Wojtku, że zrobisz korektę.

  4. #834

    Domyślnie

    Ja bym zmienił końcówkę, od czując..., trochę*niezręczna
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  5. #835

    Domyślnie

    to może w ogóle zakończyć na kapuście?

  6. #836

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Ja bym zmienił końcówkę, od czując..., trochę*niezręczna
    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    to może w ogóle zakończyć na kapuście?
    To homage (skoro dwujęzyczny album...) dla bowie'go, on użył tych słów w pierwszym poście.
    Jak wspomniałam, tekst powstał ot tak, na szybko, w zasadzie jako reakcja na kolejne niewiele wnoszące wpisy na temat tego, co powinno być we wstępniaku itd.
    Chcecie - publikujecie, nie chcecie - nie publikujecie/publikujecie coś innego lub nic. To takie proste. Poza tym być może temat OKD, skoro conik się nie odzywa...
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 07-03-2012 o 21:05

  7. #837

    Domyślnie

    bo conik wydrukował juz jeden album na próbę, ma dla siebie to stracił zainteresowanie drukowaniem reszty
    Völkchlor

  8. #838

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anja_G Zobacz posta
    Chcecie - publikujecie, nie chcecie - nie publikujecie/publikujecie coś innego lub nic. To takie proste.
    oho, jakbym swoją małżowinkę słyszał/czytał
    jak ci się nie podoba, to w ogóle możemy nie robić.

  9. #839

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    oho, jakbym swoją małżowinkę słyszał/czytał
    jak ci się nie podoba, to w ogóle możemy nie robić.
    Stary, natychmiast wyłącz komputer!

    Nie miało tak zabrzmieć, raczej chodzi mi o "wymuszenie" na Was tzw. męskiej decyzji. Bez niekończących się dyskusji rodem z magla.

  10. #840

    Domyślnie

    Oświadczenie:
    Upoważniony przez najbliżRzych Konrada informuję, że aż do odwołania wRzelką korespondencję w sprawie albumu kierować należy na:
    K. Adam Mickiewicz, Oddział Zamknięty Psychoz Somatyczno-Patologicznych, pokój 66, z dopiskiem "Anonimowi Dziado-Orthodoxi".
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 84 z 138 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •