Szukaj
Ja bym zmienił końcówkę, od czując..., trochę*niezręczna
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
to może w ogóle zakończyć na kapuście?
To homage (skoro dwujęzyczny album...) dla bowie'go, on użył tych słów w pierwszym poście.
Jak wspomniałam, tekst powstał ot tak, na szybko, w zasadzie jako reakcja na kolejne niewiele wnoszące wpisy na temat tego, co powinno być we wstępniaku itd.
Chcecie - publikujecie, nie chcecie - nie publikujecie/publikujecie coś innego lub nic. To takie proste.Poza tym być może temat OKD, skoro conik się nie odzywa...
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 07-03-2012 o 21:05
bo conik wydrukował juz jeden album na próbę, ma dla siebie to stracił zainteresowanie drukowaniem reszty![]()
Völkchlor
oho, jakbym swoją małżowinkę słyszał/czytał
jak ci się nie podoba, to w ogóle możemy nie robić.
Oświadczenie:
Upoważniony przez najbliżRzych Konrada informuję, że aż do odwołania wRzelką korespondencję w sprawie albumu kierować należy na:
K. Adam Mickiewicz, Oddział Zamknięty Psychoz Somatyczno-Patologicznych, pokój 66, z dopiskiem "Anonimowi Dziado-Orthodoxi".
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami