Close

Strona 17 z 138 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #161

    Domyślnie

    Konrad się asekuruje - bo może TAM polskich "trzcionek" ni ma...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #162

    Domyślnie

    morzna przecierz pisadz po ortodoksowemu
    Völkchlor

  3. #163
    conik
    Gość

    Domyślnie

    2892x2541 300dpi czyli 24.5x21.5 cm (w tym 3mm spady z 3 stron - robie w szablonie z blurba dlatego takie smieszne rozmiary)

    DIN jak najbardziej ma polskie znaki...jesli strasznie sie uprzecie zrobie po polskiemu

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    2892x2541 300dpi czyli 24.5x21.5 cm (w tym 3mm spady z 3 stron - robie w szablonie z blurba dlatego takie smieszne rozmiary)

    DIN jak najbardziej ma polskie znaki...jesli strasznie sie uprzecie zrobie po polskiemu
    SPAD VII czy SPAD XIII?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #165

    Domyślnie

    To ja nie chcę całostronicowych zdjęć. Będę miał same 3x2 i kosztem wielkości wolę mieć całą klatkę, niż teraz ciąć do prawie kwadratu.
    Do każdego zdjęcia dam opis, na czym i gdzie zrobione.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #166

    Domyślnie

    ok thx conik, a jaki dedlajn? bo zapowiada mi sie kilka klatek do ponownego skanowania

  7. #167

    Domyślnie

    Mi się ze dwie sesje zapowiadają do szybkiego dorobienia żeby mieć co pokazać

  8. #168

    Domyślnie

    to tak +/- ile stron dajemy kazdemu, bo to chyba jest wazne
    jeden da 4 zdjecia na strone, inny 1
    Road to Manila

  9. #169
    conik
    Gość

    Domyślnie

    gdzies wczesniej timing napisalem...slijcie po 10...bede staral sie tak to ukladac zeby byl pan zadowolony...jak ktos ma mniej frudno... 3-4 rozkladowki na leb mysle

  10. #170

    Domyślnie

    Fotosy wybrane i zeskanowane, trochę roboty stemplem i wysyłam, jutro lub we wtorek najpóźniej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 17 z 138 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •