Close

Strona 67 z 138 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #661
    conik
    Gość

    Domyślnie

    cena jaka mam ja nie bedzie cena dla czlowieka z ulicy to chyba oczywiste i oczywiste ze jest to z kozyscia dla was....jesli beda dodruki jakos to rozwiazemy...nie wiem jak ale cos wymysle


    "Konrad, może krótka tabelka z podsumowaniem statusów..." kazdy chyba wie czego brakuje ale wieczorem w ogloszeniach parafialnych cos postaram sie napisac

    podsumowujac...teksty beda pl/en z tego co widze wiekszosc juz sie sprezyla i doslala jesli u kogos beda braki dam znac
    Ostatnio edytowane przez conik ; 05-03-2012 o 14:05

  2. #662

    Domyślnie

    ja zaraz podeśle pl/eng

    poszlo
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 05-03-2012 o 14:39
    Völkchlor

  3. #663

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Powiem tak...przespalem sie z tym i doszedlem do wniosku...mialo byc ********** a bedzie jak zwykle
    Niestety tak to już w Polsce niestety jest, znam to bo mam takich samych klientów. Wszystkim nie dogodzisz, i tak biorąc pod uwagę, że jest 20+ ludzi to naprawdę świetną robotę odwaliłeś.

    Co do narzekania na ilość zdjęć i teksty i całą resztę.. Ludzie, 20 osób wrzuciło swoje zdjęcia do wspólnego albumu, 20 ludzi z których każdy miał inny pomysł na to jak to będzie wyglądać. I udało się, trochę kompromisu potrzebne. Jeśli komuś brakuje miejsca na zdjęcia to myślę, że problemu nie będzie.

    Myślę również że jeśli ktoś ma więcej niż 10 to wychodzi to na dobre, bo zdjęcia są naprawdę genialne i zróżnicowane. Chodzi tu przecież o zrobienie czegoś fajnego i posiadanie pamiątki, nie o wielką promocję siebie, nie?
    Trochę luzu jak wspomniał S4INT.

    Doślę do wieczora polskie tłumaczenie dla tekstów.
    Składamy się też na egzemplarz w prezencie dla Admina? Lub coś podobnego?
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  4. #664
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Myśle ze warto by było ...

  5. #665

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vall Zobacz posta
    Składamy się też na egzemplarz w prezencie dla Admina?
    popieram, będzie miał fajną pamiątkę. Z autografami.

  6. #666

    Domyślnie

    Przy tylu chętnych kwota powinna wyjść symboliczna. A cel moim zdaniem szczytny. Jestem za.
    Pursue happiness with diligence

  7. #667

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    Z autografami.
    Egzemplarz objazdowy?

  8. #668

    Domyślnie

    Liczycie Abu Dhabi na trasie?

    To będzie druk cyfrowy a nie offset. Więc ilość chyba ma na cenę niewielki wpływ.

  9. #669

    Domyślnie

    Ja się z góry na wszystko zgadzam.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #670

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Więc ilość chyba ma na cenę niewielki wpływ.
    Ja mówię o cena dodatkowej sztuki/liczba chętnych
    Pursue happiness with diligence

Strona 67 z 138 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •