cena jaka mam ja nie bedzie cena dla czlowieka z ulicy to chyba oczywiste i oczywiste ze jest to z kozyscia dla was....jesli beda dodruki jakos to rozwiazemy...nie wiem jak ale cos wymysle
"Konrad, może krótka tabelka z podsumowaniem statusów..." kazdy chyba wie czego brakuje ale wieczorem w ogloszeniach parafialnych cos postaram sie napisac
podsumowujac...teksty beda pl/en z tego co widze wiekszosc juz sie sprezyla i doslala jesli u kogos beda braki dam znac
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami