Nie wchodzi to nawet w grę tzn wymiana d80 na d90 ponieważ nie potrzebne mi wyższe ISO, filmy.
A tym bardziej wymiana na d200 bo moim zdaniem to rozrośnięte d80 tzn pod względem ergonomii.
Jeśli wymienię d80 to tylko na S5 - z prostego i trochę kolokwialnego powodu - "lepszy obrazek" na którym mi najbardziej zależy.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami