Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
A za tą cenę (ok. 2k pln) to można już kupić D90.
Nie wchodzi to nawet w grę tzn wymiana d80 na d90 ponieważ nie potrzebne mi wyższe ISO, filmy.

A tym bardziej wymiana na d200 bo moim zdaniem to rozrośnięte d80 tzn pod względem ergonomii.

Jeśli wymienię d80 to tylko na S5 - z prostego i trochę kolokwialnego powodu - "lepszy obrazek" na którym mi najbardziej zależy.