Szukaj
jest duzy watek o fufu. Proponuje poczytac zebys za dwa dni znowu puchy nie zmienialFufu to raczej aparat dla kogos kto jest swiadom jego wad i zalet.
![]()
Trochę tego...trochę tamtego...
...Będę..haha.
...skoczę z mostu bo d700 troche drogi ;p
spokojnie nie skacz... Nie obrazuje lepiejJa bardzo ubolewam bo brakuje mi w d700 kolorków i DR z Fufika...
..hehe..ok.
Panowie a jak jest z ISO np 800 tak z ciekawości bo w d80 to nie ma rewelacji..
Skontaktuj się z nami