Close

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 181
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    ...zdjęcia z s5 są takie bardziej chłodne ?
    Na pewno bardziej przypominają to, co widziałem na tym spacerze. I nie mają tej wstrętnej żółtaczki.

  2. #102

    Domyślnie

    jest duzy watek o fufu. Proponuje poczytac zebys za dwa dni znowu puchy nie zmienial Fufu to raczej aparat dla kogos kto jest swiadom jego wad i zalet.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    jest duzy watek o fufu. Proponuje poczytac zebys za dwa dni znowu puchy nie zmienial Fufu to raczej aparat dla kogos kto jest swiadom jego wad i zalet.

    Kiedyś mój kolega powiedział że fufu s5 jest jak gorąca latynoska. Wielu ludzi ją chce, niewiele rozumie, mało potrafi się dogadać. Ale tak jak z latynoską, jak zawładniesz nią to słodkie Twoje życie

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Kiedyś mój kolega powiedział że fufu s5 jest jak gorąca latynoska. Wielu ludzi ją chce, niewiele rozumie, mało potrafi się dogadać. Ale tak jak z latynoską, jak zawładniesz nią to słodkie Twoje życie



    ...haha... piękne

  5. #105
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    ...haha... piękne
    Ale czy będziesz na tyle silnym "maczo" by nią zawładnąć ?

  6. #106

    Domyślnie

    ...Będę ..haha.

  7. #107

    Domyślnie

    A jak Ci powiemy, że D700 lepiej obrazuje od S5, to co zrobisz? xD

  8. #108

    Domyślnie

    ...skoczę z mostu bo d700 troche drogi ;p

  9. #109

    Domyślnie

    spokojnie nie skacz... Nie obrazuje lepiej Ja bardzo ubolewam bo brakuje mi w d700 kolorków i DR z Fufika...

  10. #110

    Domyślnie

    ..hehe..ok.



    Panowie a jak jest z ISO np 800 tak z ciekawości bo w d80 to nie ma rewelacji..

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •