Za te same pieniądze d90 a za mniejsze świetny d200. To jeśli chodzi o aspekt finansowy.
Szukaj
Za te same pieniądze d90 a za mniejsze świetny d200. To jeśli chodzi o aspekt finansowy.
Nie wchodzi to nawet w grę tzn wymiana d80 na d90 ponieważ nie potrzebne mi wyższe ISO, filmy.
A tym bardziej wymiana na d200 bo moim zdaniem to rozrośnięte d80 tzn pod względem ergonomii.
Jeśli wymienię d80 to tylko na S5 - z prostego i trochę kolokwialnego powodu - "lepszy obrazek" na którym mi najbardziej zależy.
rycerzu to tak się zapytam, co jest lepszego w d90 czego nie ma w s5?
[ to skwitowałbym tylko śmiechem][/QUOTE]
...Twoja błyskotliwość i moc argumentów jest powalająca :]
Dla mnie S5 może mieć i 4mp, wystarczy wybrać się na spacer z D90 i S5 i pofocić na auto WB. Na zdjątka z D90 nie można patrzeć po obejrzeniu tych z S5.
...zdjęcia z s5 są takie bardziej chłodne ?
Czyli nie wiesz jak z tą jakością obrazka i chcesz wymieniać sprzęt? Szalony![]()
Dziwnym nie jest
Skontaktuj się z nami