Szukaj
Drakenus,dawaj tego ptaka
wow to nasze 70-300 tak potrafi? świetnie trafione, to cały kadr czy wycinek?
pozdrawiam Piotr
hehe...na drugiej fotce ostrosc zdecydowanie lepsza
![]()
cosik z mojej branży ,robione na poznańskiej Ławicy (EPPO)
1
2
3
wieksze rozdzielczości (1024x XXX )
http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5945502
http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5945503
http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5942972
Tu odrazu widac, ze Twoja branza, bo jest poprostu czad! IMHO 1 najlepsza![]()
Skontaktuj się z nami